Karın Germe Ameliyatı Ne İşe Yarar

Paylaş
 

Karın germe ameliyatı ne işe yarar diye merak mı ediyorsunuz. Bu uygulama aslında zayıflayan ama göbek kısmının deri olarak kaldığı için sarkan insanlar için en ideal operasyonların başında geliyor. Karın germe ameliyatı öncesi doktorunuz sizlere gerekli bilgileri verecek ve sizi ameliyata hazırlıyor olacaktır. Kan sulandırıcı ilaçlar içmemeli aspirin kullanmamalı ve hormon ilaçları kullanılıyorsa bırakılmalıdır. Aynı zamanda sigara içenlerde son birkaç gün ara vermesi doktor tarafından önerilen adımlar olacaktır. Karın germe ameliyatı bu adımları tamamladıktan sonra yaklaşık 4 saate kadar sürecek bir operasyonun başlamasına neden olacaktır. Hastanın durumuna göre bu süreç 2 saat dolaylarında da olabilir. Karın germe ameliyatı her hasta için özel olarak belirlenir ve fazlalıklar belirlenerek karın gerdirerek yeniden dikilir. Bu izler sizleri rahatsız etmeyecek çünkü çamaşır dışında görünmüyor olacaktır.

Vaser lipo halk arasında biline yağ aldırmanın yeni bir tekniği olarak hayatımıza girdi. Artık eski yöntemler geride kaldı ve yepyeni yöntemler ile hem daha başarılı hem de daha kolay şekilde sonuçlar alınmaya başlandı. Vaser lipo operasyon ile olmayan ve ses dalgaları ile yağların parçalanması olarak tanımlanır. Vaser lipo dolayısı ile oldukça kolay ve acısız bir uygulama olarak tercih ediliyor. Kadın ya da erkeklerin ayrımı yapılmıyor ve doktorunuz ihtiyacı olan herkese uygulama yaparak yağların dışarıya atılmasını sağlamış oluyor. Eper daha hızlı bir sonuç almak isterseniz o halde birazdan vereceğimiz uygulama ile de sonuç alabilirsiniz.

Vaser Hi-Def uygulaması bir yağ aldırma uygulamasıdır ve son uçları operasyon sonrası hemen görebilirsiniz. Bu süreçte şekli daha çok korumak adına bir korse giyilebilir ve tam olarak başarılı sonucu bu adımlardan sonra görebilirsiniz. Vaser Hi-Def uygulaması yaklaşık 2saat ile başlayan ve 4 saate kadar çıkan bir uygulama olacaktır ve bu süreç sonrası kaslı bir orantıya sahip olabileceksiniz. Vaser Hi-Def sonuçları tam olarak 2 ay ya da 3 ay sonra belirgin olmaya başlayacak ve kalıcı sonuçlar ile sizleri mutlu edecektir. http://drleylaarvas.com/ adresinden doktorunuz ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bu yazı 1058 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM