Uzman Protez Tırnak Uygulaması

Paylaş
 

Vücudumuzun her yeri aslında sağlığımız ve mutlu olmamız için önem taşımaktadır. Bu önemli olan yerlerin bakımı, sağlığı ve diğer kürleri mutlaka aksatılmadan yapılmalıdır. Aksi takdirde sağlıksız, güzel görünmeyen ve bakımsız bir bayan haline geliriz. Siz de güzelliğinize önem vermeye karar verdiyseniz; ilk başlayacağınız nokta el tırnaklarınız olmalıdır. Protez tırnak ise; size bu konuda fazlası ile yardım edecektir.

Protez Tırnak Nasıl Takılır?

Elleriniz en fazla görünen bölgelerdir. Bir iş yeri toplantısına katıldığınızda ya da arkadaşınızla bir kafe ya da herhangi bir mekana gittiğinizde herhangi bir nesneyi tutmasanız bile konuşma esnasında istemsiz bir şekilde ellerinizi oynatmaya ya da ellerinizle bir şeyler anlatmaya çalışırsınız. Tabi bu noktada eğer elleriniz bakımsızsa hem bulunduğunuz toplum tarafından yadırganmanın üzüntüsünü yaşarsınız, hem de kendiniz hakkında da kötü düşünmeye başlarsınız. Bu tarz olumsuz düşünceler ile karşı karşıya kalmamak için ya da daha düzgün bir ele sahip olmak isterseniz yukarıda bahsettiğimiz uygulamayı kolayca yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ağrı ya da acı hissetmeden yaptıracağınız uygulamanın yanı sıra Microblading kaş‘da yaptırabilirisiniz.

Uzman Protez Tırnak Uygulaması

Kaş ve tırnak bakımı için yapabileceğiniz bu uygulamalar ülkemizde birçok kişi tarafından yapılsa da genellikle işi tam olarak bilmeyen kişilerce yapıldığında yanlış uygulamalarla size uygulanmaktadır. Uzman uygulamalar ve Microblading için Şeyda Söyler tarafından yapıldığında gerçekten memnun kalacaksınız. Sitemizden bizi takip edebilirsiniz. www.seydasoyler.com

Bu yazı 405 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.