Botoks Nişantaşı ile Dolgun Dudaklara Sahip Olabilirsiniz

Botoks Nişantaşı ile gelen estetik güzellik son zamanlarda oldukça ön plana çıkmıştır. Dolgun dudaklar, canlı bir cilt, doğal bir görüntü artık kadınların tercih ettiği sadeliktir. Yoğun makyajlardan sıyrılıp, doğal, sade ve güzel görünmek isteyen kadınlar bu yönteme başvurarak genç ve güzel kalmaktadırlar. Botoks, yaşlanma etkileriyle ciltte meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi, ciltte meydana gelen çökmelerin ortadan kaldırılması için uygulanan bir yöntem olup, aynı zamanda bazı hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Botoks Nişantaşı ile sizde doğal, genç ve parlak bir cilt ile yaza merhaba diyebilirsiniz. Botoks vitamin kürlerinden oluşan sıvı etken maddelerin cilt atına enjekte edilmesiyle uygulanır. Bu sıvı cilt altında kas ve sinir yapısının etkilerini ortadan kaldırarak kırışıklıkların oluşmasını engeller. Hem yaşlanma belirtileri ortadan kalkar hem de oluşacak kırışıklıklar önlenir, böylelikle canlıi parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü elde edilir.

Botoks Nişantaşı rahatsız olduğunuz kırışıklıkların giderilmesi, yüzde meydana gelen çökmeler ve alın çizgileri gibi etkileri ortadan kaldırmak için doğru ve donanımlı hizmet vermektedir.

Son Dönemde Gündemde olan Dudak dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu  hylüronik asit içeriği olan maddelerin enjeksiyon yöntemiyle ince ince dudak çevresine uygulanması işlemidir. Ameliyat gerekmeksizin hızlı ve etkili olan bu yöntemle dudak hacim kazanmakta ve planlanan dolgunluğa ulaşmaktadır. Yapılan seanslar 10 dakika sürmekte ve hastalar günlük yaşantısına devam edebilmektedir.

Dudak dolgusu uygulaması ile ince dudaklara hacim kazandırılmakta, yapısı bozuk olan dudaklar dolgunlaştırılmakta ve dudak çizgileri belirginleştirilebilmektedir. Oldukça hassas olan dudak bölgesine yapılan uygulamada dikkatli ve hassas davranılması gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir.

 Sizde dudak yapınızdan memnun değilseniz, daha dolgun ve hacimli dudaklara sahip olmak istiyorsanız dudak dolgusu ile istediğiniz hacme kavuşabilirsiniz. Uzman hekimlerle uygulama yaptırmanız gerektiğini asla unutmamalı, güzelleşmek isterken sağlığınızı tehlikeye atmamanız gerektiğini unutmamalısınız. Merak ettiğiniz sorular, öğrenmek istediğiniz detaylı bilgiler için http://www.drleylaarvas.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Dr.Leyla Arvas mesleki yeterliliği, hastaya yaklaşımıyla sizlerin tüm sorunlarını içtenlikle yanıtlıyor olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Estetikle Küçük Dokunuşlar Büyük Mutluluklara Dönüşüyor!

Estetik operasyonlar artık çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Vücudun çeşitli bölgelerine yapılan bu basit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.