Çatlaklar İçin En İyi Kremler

Hızlı ve sürekli olacak şekilde kilo alıp verme, hamilelik, sağlıksız beslenme ve yetersiz su tüketimi gibi nedenler ile oluşan cilt çatlakları, özellikle kadınların en büyük problemlerinden birisi. Çatlakların oluşmasını engelleyen ve oluşan çatlakları da büyük ölçüde iyileştiren kremleri keşfetmek gerekiyor. İşte etkisini gösterecek en iyi çatlak kremleri;

Mustela Stretch Marks Double Action

Genellikle hamilelikten dolayı oluşan çatlakların giderilmesi için kullanılan bir üründür. Birkaç hafta içerisinde asıl etkisini göstermektedir.

Babe Çatlak Kremi

En çok tercih edilenlerden birisi olan Babe çatlak kremi de 2. haftadan sonra etkisini göstermektedir. Alkol ve paraben de içermemektedir.

Bonie Çatlak Kremi

Çatlakların yeni oluşmaya başladığı dönemlerde kullanılması gereken bir ürün. 1 ay sonrasında asıl etkilerini görmek mümkün olacaktır.

Bepanthol Çatlak Önleyici Krem

Bepanthol krem hamilelik başlangıcından sonra doktorlar tarafından önerilen bir kremdir. Çatlaklar henüz oluşmadan kullanıldığı takdirde engelleyici bir etki sağlar.

Sebamed Anti-Stretch Mark Çatlak Kremi

Kullananların %80’i bu üründen çok memnun kalmıştır. Hamilelik ve hızlı kilo verme sonucunda oluşan çatlakları büyük ölçüde azaltmaktadır.

Bunun gibi daha birçok çatlak kreminin etki edeceğini söylemek mümkün. Kullanan her bireyin sabırlı olması ve asıl etkilerini görmek için birkaç haftanın geçmesini beklemesi gerekmektedir. En iyi çatlak kremleri kullanılsa bile, mutlaka bol su tüketimi ve düzenli beslenme alışkanlıkları da uygulanmalıdır.

İlginizi Çekebilir

Cilt Lekeleri İçin Maske Önerileri

Cildimiz, doğuştan gelen lekelerin dışında dış etkenlere bağlı olarak da lekelenmektedir. Örneğin, güneşte koruyucu olmadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.