Çatlaklar İçin En İyi Kremler

Paylaş
 

Hızlı ve sürekli olacak şekilde kilo alıp verme, hamilelik, sağlıksız beslenme ve yetersiz su tüketimi gibi nedenler ile oluşan cilt çatlakları, özellikle kadınların en büyük problemlerinden birisi. Çatlakların oluşmasını engelleyen ve oluşan çatlakları da büyük ölçüde iyileştiren kremleri keşfetmek gerekiyor. İşte etkisini gösterecek en iyi çatlak kremleri;

Mustela Stretch Marks Double Action

Genellikle hamilelikten dolayı oluşan çatlakların giderilmesi için kullanılan bir üründür. Birkaç hafta içerisinde asıl etkisini göstermektedir.

Babe Çatlak Kremi

En çok tercih edilenlerden birisi olan Babe çatlak kremi de 2. haftadan sonra etkisini göstermektedir. Alkol ve paraben de içermemektedir.

Bonie Çatlak Kremi

Çatlakların yeni oluşmaya başladığı dönemlerde kullanılması gereken bir ürün. 1 ay sonrasında asıl etkilerini görmek mümkün olacaktır.

Bepanthol Çatlak Önleyici Krem

Bepanthol krem hamilelik başlangıcından sonra doktorlar tarafından önerilen bir kremdir. Çatlaklar henüz oluşmadan kullanıldığı takdirde engelleyici bir etki sağlar.

Sebamed Anti-Stretch Mark Çatlak Kremi

Kullananların %80’i bu üründen çok memnun kalmıştır. Hamilelik ve hızlı kilo verme sonucunda oluşan çatlakları büyük ölçüde azaltmaktadır.

Bunun gibi daha birçok çatlak kreminin etki edeceğini söylemek mümkün. Kullanan her bireyin sabırlı olması ve asıl etkilerini görmek için birkaç haftanın geçmesini beklemesi gerekmektedir. En iyi çatlak kremleri kullanılsa bile, mutlaka bol su tüketimi ve düzenli beslenme alışkanlıkları da uygulanmalıdır.

Bu yazı 1082 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.