Çay Ağacı Yağı İçeriği İle Ottoman Body

Çay ağacı yağı Sydney Üniversitesi tarafından araştırmalara konu olmuş ve bu araştırmalar sonucunda da cilt üzerinde çok önemli etkileri olduğu ve aynı zamanda yer yüzünde ki en güçlü antioksidan olduğu belirlenmiştir. Yapılan testler sonucunda da bir çok ödül bu yağ nedeni ile alınmıştır. Özellikle antioksidan yönü ile çok zengin olmasından dolayı ciltte oluşan iltihaplı sivilceler gibi problemlerde oldukça etkili olduğu görülmüştür. Çay ağacı yağı elbette ki tek başına cilt bakımı için yeterli değildir ancak diğer etken maddeler de ottoman body içerisine eklendiği için etki oranı da bir o kadar artmaktadır. Netice de cildin tek sorunu iltihaplı sivilcelerdne oluşmamakta ve aynı zamanda cilt sadece antioksidan özellikli etken maddelere ihtiyaç duymamaktadır. Bu yüzden de ottoman body (http://ottomanbodyturkiye.com/) içerisinde etken maddeler oldukça fazladır. Cildinize dost sayılabilecek bu maske sayesinde cildinizi bebeksi bir hale getirebilecek ve hem cildinizde oluşan sorunlardan kurtulurken hem de cildinizin günlük bakımını gerçekleştirebileceksiniz. Cildinizin günlük bakımı sadece ciltte problem oluştuğu zaman uygulanması gereken bir unsur değildir. Her gün düzenli olarak cilt bakımı yaptığınız takdirde cildinizde sorun oluşmasının da önüne geçmiş olacak ve can sıkan o problemlerden tamamen uzak kalmış olacaksınız.

Orjinal Ottoman Body Fiyatı

Tabi ki piyasada bugüne kadar bir çok üründe merdiven altı üretimler yapıldığı için orjinal ürün konusunda herkesin kafasında soru işareti oluşmaktadır. Bu aşamada öncelikle orjinal ottoman body fiyatı 1 adette 39 TL olarak belirlenmiş ve kargo ücreti de alıcıya ait olarak gönderilmektedir, buna dikkat etmelisiniz. 2 adette ise fiyat 69 TL ve gene kargo ücreti alıcıya aittir. Tabi ki bu fiyatlar esas alınacak bilgiler değildir ancak orjinal ürünlerde bu fiyat altında satış bulunmamaktadır ve piyasada kampanya adı altında bu fiyatların altında satışlar olabilmektedir. Buna dikkat etmeniz önemlidir. Bununla birlikte faturalı ürün almanız dikkat edeceğiniz bir diğer önemli noktadır. Ve aslında en önemli unsur olduğunu da söyleyebiliriz.

Ottoman Body Kullanımı

Ottoman body bir kil maskesidir. Bu yüzden de aslında hemen herkes nasıl kullanması gerektiğini bilmektedir. Ama dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar da bulunmaktadır. Öncelikle kullanım yapmadan önce mutlaka cildinizi tamamen temizlemelisiniz. Bunu saf ve ılık su ile sağlayabilir ve ya bir tonik kullanabilirsiniz. Cildiniz tamamen temizlendikten sonra isterseniz ottoman body kullanımı ile ilgili bilgi sitesinde bulunabilir. Ayrıca kullanıcı yorumlarını http://ottomanbodyturkiye.com/ottoman-body-kullananlar-kullanici-yorumlari-yorumlar sayfasında bulabilirsiniz. Tüm cilde uygulayabilirsiniz ve ya isterseniz cildinizin sadece sorunlu olan bölgesine dairesel masajlar ile fazla bastırmadan masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra 15 dakika boyunca kurumasını beklemelisiniz ve kuruma tamamlandıktan sonra cildiniz üzerinde kabuklaşmış maskeyi çıkarabilirsiniz. Sonrasında yüzünüzü gene ılık su ile yıkayabilirsiniz. Tavsiyemiz ise bu işlemi gece yatmadan önce yapmanızdır. Bu sayede cildiniz gün içerisinde aldığı tüm pisliklerden arınmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Buca Kombi Servisi

İşyerlerinin ısınması, konutların ısınması, okulların ısınması artık kombiler tarafından yapılmaktadır. Kombiler kalorifer peteklerine bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.