Cleocin T Solüsyon

Paylaş
 

Cleocin T Nedir? 

Cleotin T solüsyon, fosfat içeren ve cilt lekelerinin tedavisinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Yaşadığımız dönemde, cilt bakımı için farklı içeriklerde çeşitli kozmetik ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle akne ve sivilceler, çoğu kişinin muzdarip olduğu cilt sorunlarıdır. Cleotin T solüsyon, akne ve sivilceler başta olmak üzere cilt lekelerinin tedavisinde kullanılmaktadır.

Cleocin T Nelere İyi Geliyor? 

Akne ve sivilcelerin tedavisi için, doktor tarafından reçetelendirilmektedir. Ergenlik sivilceleri ile daha farklı sebeplere bağlı olarak oluşan sivilceler ve akneler için, kullananlar tarafından olumlu yorumlar alan Cleocin T solüsyon, kullanımına başlandıktan kısa bir süre sonra etkilerini göstermektedir. Fosfat içeren güçlü antibiyotik etkisiyle, sivilce ve akne tedavisi haricinde, siyah noktaları da kısa sürede yok edecek içeriktedir.

Cleocin T Solüsyon Nasıl Kullanılır?

Genelde doktor tarafından reçetelendirildiği için, hastanın şikayetine göre kullanımı da, doktor tarafından belirlenmektedir. Olumlu etkilerini göstermesi için günde iki kere kullanımı gereklidir. Kullanımı için ilk olarak sürülecek bölge özenle temizlenir. Solüsyonun şişesi iyice çalkalanır. Sorunlu bölgeye ince bir şekilde sürülür. Ovularak yayılır.

Cleocin T Solüsyon Kullanılırken Bilinmesi Gerekenler

Cleocin T solüsyon, mutlaka doktor tavsiyesi üzerine kullanılması gereken bir üründür. Beklenilen etkinin alınabilmesi için, doktorun önerdiği şekilde ve dozlarda, düzenli olarak kullanılmasına dikkat edilmelidir. İçeriğindeki etken maddelere alerjisi olanlar tarafından kullanılmaması önerilmektedir.

Cleocin T Solüsyonun Yan Etkileri

Cleocin T solüsyon güçlü içerikte bir üründür bu nedenle doktor tavsiyesi ile kullanılması şarttır. Aksi takdirde, birçok yan etkiye sebep olabilir. Karın ağrısı, kanlı ishal, Ciltte kuruma, kaşıntı, kızarıklık ve döküntü ile, mide bulantısı, yağlı cilt ve gözlerde kızarma, cleocin T solüsyonun bilinen yan etkileridir.

Cleocin T Fiyatı

Ağırlığı 30 ml olan Cleocin T solüsyon fiyatı 2018 yılında 12,12 TL dir.

Bu yazı 1651 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.