Dermatoloji Doktoru

Cilt hastalıklarının tedavileri ihmal edildiklerinde ne yazık ki cilt kanserine varan sorunlara neden olabilmektedir. Aynı zamanda cilt sorunları, bireyi sadece ten görünümü bakımından etkilemez. Bireylere psikolojik olarak da etki eden cilt hastalıklarının tedavileri vakit kaybetmeden gerçekleştirilmelidir.

Muayenemizde sedef hastalığından cilt lekelerine, kepeklenme sorunlarından cilt döküntülerine kadar her alanda tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca egzama, sinirsel egzama rahatsızlıklarının tamamı için de etkili sonuç veren tedaviler de dermatoloji doktorumuz tarafından uygulanmaktadır.

Cinsiyet ayırt etmeden her yaş grubunda yer alan tüm bireyler için sunduğumuz cilt lekelerine çözüm yöntemleri sayesinde cilt rahatsızlığı olan bireyler çok kısa bir zaman zarfı içerisinde sağlıklarına kavuşabilmektedirler.

En Sık Rastlanılan Cilt Rahatsızlıkları

Alanında uzman dermatoloji doktoru ekibimizin karşılaştığı en sık rastlanan cilt rahatsızlıkları arasında seboreik dermatit olarak adlandırılan ve genelde sedef hastalığı ile benzer belirtilen taşıyan cilt rahatsızlığı yer almaktadır. Seboreik dermatit rahatsızlığı bünyesel nedenlerle meydana gelen düzenli olarak ilaç kullanımı ile beraber beslenme alışkanlıklarına da dikkat edilmesi gereken bir cilt rahatsızlığıdır. Seboreik dermatit tedavisinde İstanbul’da en iyi cildiye doktoru arayışlarınızda cilt sağlığı merkezimizi tercih ederek kesin sonuca ulaşabilirsiniz.

Cilt rahatsızlıkları alanında sık karşılaşılan diğer bir hastalık ise egzamadır. Özellikle ileri boyutlarca ciltte kanamalara neden olan egzama tedavisinde uyguladığımız farklı ve yeni yöntemler sayesinde hastaların şikâyet ve yakınmaları minimum seviyeye indirilebilmektedir. Egzama tedavisinde önem taşıyan en önemli olgu ise stressiz ve üzüntüsüz bir yaşam sürmektir.

Merkezimiz tarafından tedavisi sağlanan bir diğer cilt rahatsızlığı ise sedef hastalığıdır. Kişinin görünümü kadar yaşam kalitesini de negatif etkileyen sedef hastalığının tedavisinde hastanın bünyesine en uygun ilaç tespit edilmekte ve bu yönde tedavi süreci şekillendirilmektedir.

Bu nedenlerle İstanbul’da en iyi cildiye doktoru arayışlarınızda; cilt sağlığı merkezimizi tercih ederek cilt hastalıkları konusunda uzman ve etkili bir hizmet alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Cilt Lekeleri İçin Maske Önerileri

Cildimiz, doğuştan gelen lekelerin dışında dış etkenlere bağlı olarak da lekelenmektedir. Örneğin, güneşte koruyucu olmadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.