Fitback Nereden Alınır?

Fitback ürünlerimiz ile sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo vererek ideal kilonuza ulaşabilir, zindeliğin ve hafifliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Fitback Ürününün İçeriğinde Neler Var?

Fitback ürününün her paketinin içerisinde her bir öğünde almanız gereken bileşenler yer almaktadır. Bu bileşenler şu şekildedir:

  • 3,7 gr lif
  • 19 aminoasit
  • 20 gr whey proteini
  • 25 vitamin ve mineral
  • 5,4 gr BCAAs

Fitback Ürünü Kaç Kaloridir?

Fitback kalorisi kısıtlanmış bir ürün olup sadece 203 kaloridir. Bu da bir öğünde almanız gereken kalori ihtiyacınızın çok daha altındadır. Ancak fitback almanız gereken esansiyel bileşenlerin hepsini içerir ve böylece sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

Fitback Nasıl Hazırlanmaktadır?

Fitback 250 ml yarım yağlı süt ile bir paket fitback ürünümüzün iyice karıştırılması ile hazırlanır. En pürüzsüz ve homojen kıvam için blender, smoothie makinesi ve tel çırpıcı kullanmanızı öneririz. Ancak kaşık ile karıştırdığınızda da ürünün kolayca çözüldüğünü gözlemleyeceksiniz.

Fitback Nasıl Kullanılmaktadır?

Fitback başlangıç ve devam dönemi olarak 2 farklı kullanıma sahip olan bir üründür. Bu iki farklı dönem vücudun sağlıklı ve etkili bir şekilde kilo verebilmesi için farklı fitback beslenme aralıkları ve dozları belirlenerek uzmanlar tarafından oluşturulmuştur.

            Başlangıç Döneminde Fitback Kullanımı (2 Gün)

Başlangıç döneminde fitback 3’er saat arayla toplam 5 kere tüketilebilir. Böylece toplam 1000 kalori alınmış olur ve vücut kilo vermeye başlar. Başlangıç dönemini 3 haftaya kadar uzatabilirsiniz. Ancak 3 haftadan daha uzun süre başlangıç dönemi kullanımını sürdürecekseniz tıbbi öneri ve takviye almanızda fayda vardır.

            Devam Döneminde Fitback Kullanımı (3. Günden İtibaren)

Devam döneminde fitback kullanımı 2 öğün fitback, 1 öğün normal sağlıklı ana öğün tüketimi şeklinde gerçekleştirilir. Böylece ortalama 1200 kalori civarında kalori alınmış olunur. Erkekler ise kalori alım ihtiyacı daha yüksek olduğu için kalori alımını 1400 kaloriden aşağıya düşürmemelidir. Devam dönemine istediğiniz kiloya düşene kadar devam edebilirsiniz.

FitbackNerelerde Satılmaktadır?

Fitback ürünlerimiz tamamen orijinal ürünlerdir. Orijinal olmayan fitback ürünler, fitback içeriğini taşımayan ve insan sağlığına zararlı bileşenler içeren ürünlerdir. Piyasada fitback ürünü diye satım yapan diğer firmalar orijinal olmayan ürünler kullanmakta insanların sağlığı ile oynamaktadır. Bu nedenle sadece orijinal fitback satışı yapan firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

FitbackFiyatları Ne Kadar?

Fitback fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin.

İlginizi Çekebilir

Buca Kombi Servisi

İşyerlerinin ısınması, konutların ısınması, okulların ısınması artık kombiler tarafından yapılmaktadır. Kombiler kalorifer peteklerine bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.