Gözaltı Işık Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Işık dolgusu Ankara ve diğer bölgelerde yer alan kliniklerde ya da hastanelerde genellikle kişilerin yaşadığı göz altı torbalanması genetik, alerjik, yaşlanma veya uyku düzensizliği gibi sebeplerden dolayı uygulanmaktadır.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Göz çevresi doğal bir bariyer olan septum adı verilen yağlarla çevrilidir. Işık Dolgusu Ankara kliniğimizde ince iğneler yardımıyla göz altına acısız ve ağrısız bir şekilde uygulanarak gerçekleştirilir. Enjekte edilen formülün içerisinde bakır, B6 vitamini, çinko, hyalüronik asit ve antioksidan bulunur. İşlem kısa bir sürede uygulanır ve işlem yapılacak olan göz altı lokal anestezi yapan kremle uyuşturulur. Uygulamanın kalıcılığı yaklaşık bir ila üç yıl arasındadır.  Işık Dolgusu Ankara kliniğimiz ve daha bir çok merak ettiğiniz uygulama için www.drbuketyildirim.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Dudak Dolgusu deyince akla gelen ilk isim Dr. Buket Yıldırım ve uzman kadrosudur. Dudaklar yaş ilerledikçe dolgunluğunu  kaybetmektedir. Bu yüzden dudakları biçimlendirmek ve onlara eski görünümlerinden daha güzel bir hal kazandırmak artık oldukça kolaydır.

Hyalüronik Asit Nedir?

Hyalüronik asit vücudumuzun mevcut yapı taşlarından biridir. Bu yüzden kaybedilen hyalüronik asidi enjekte etmek herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermez. Ankara Dudak Dolgusu uygulaması yaklaşık 10 ila 15 dakika arasında süren kısa bir uygulamadır. Dolgu maddesini lokal anesteziyle ince iğneler yardımıyla cildin içine enjekte edilmektedir. İlk kez dudak dolgu uygulaması yapılan  kişilerde 2 hafta sonrasında tekrar tamamlayıcı bir uygulama gerekebilir. Kalıcılık süresi yaklaşık 6 ila 12 aydır.

Yüz Dolgusu Ankara cilt güzelleştirme ve yaşın getirdiği olumsuz etkilerden kurtulmak ve eski görünüme kavuşmak için uygulanan çoğu kişinin de vazgeçemediği bir uygulamadır. Uygulama için yaygın olarak kullanılan ve içerisinde hayvansal hiç bir madde bulunmayan, hatta vücudun ve cildin ihtiyaç duyduğu hyalüronik asit adı verilen bir dolgu maddesi kullanılır.  Yüz Dolgusu Ankara kliniğimizde uygulama öncesi lokal anestezik krem uygulanır. Anestezi sağlandıktan sonra özel iğneler yardımıyla cilde enjekte edilmektedir. İşlem yaklaşık 15 dakika sürmektedir.  Uygulama ortalama 8 ila 12 ay kalıcılık sağlamaktadır. Tüm bunların yanında uygulamayı yaptıracak kişilerin, uygulama öncesi dikkat etmesi gereken durumlar mevcuttur. Bunlar; aspirin ve benzeri kan sulandırıcı etkisi olan ilaçları 1 hafta öncesinden kesmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yüz Sarkması İçin Doğal Maskeler

Yaşlanmanın olumsuz etkilerinden biri de ciltte ve yüzde sarkmalardır. Ciltte yaşlılık sebebiyle elastin ve kolajen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.