İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Kesin Yolu: Buz Lazer

Vücudun hemen hemen her yerindeki istenmeyen tüylere kesin çözüm olarak sunulan buz lazer teknolojisi, hem kadınların hem de erkeklerin imdadına yetişiyor. Geçmişteki epilasyon yöntemlerinde yaşanan ağrı hissedilmesi, başarısız seanslar ve yan etkiler gibi birçok olumsuz durum buz lazer epilasyonda tamamen tarihe gömülmüş durumda. Eskişehir lazer epilasyon uzmanı Dr. Oğuz Uçar’da buz lazer uygulayıcılarından olup, medikal estetik alanında sertifikası olan bir tıp doktorudur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin yolunun buz lazer epilasyon olduğunu iddia eden Dr. Oğuz Uçar, buz lazer teknolojisini bizlerle paylaştı.

Göğüs, kol, bacaklar, genital bölge gibi vücudun her bölgesinde görülebilen tüyler, kimi zaman can sıkıcı olabilmektedir. Bu tüylerin kalıcı olarak uzaklaştırılması için en iyi yöntemlerden birisi de epilasyondur. Ağda, ip, epilatör, tıraş, krem gibi çeşitli yöntemler yerine “sonsuza dek” tüysüz olarak hayatına devam etmek isteyenler ise son sistem epilasyon seçeneklerine büyük rağbet gösteriyor. Eskişehir lazer epilasyon alanında hizmet veren Dr. Oğuz Uçar’da istenmeyen tüylerden kurtulmanın tek çaresinin buz lazer epilasyon olduğunu dile getiriyor. Erkeklerde ve kadınlarda oldukça başarılı sonuçlar veren buz lazer epilasyonun hem ağrısız olması hem de güvenli uygulama sunması da işleme rağbeti arttırıyor.

Buz lazer epilasyon, gerek farklı başlık kullanımına izin vermesi gerekse de daha hızlı sonuç vermesi ile günümüzde sıkça tercih edilen bir epilasyon seçeneğidir. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişilere konfor vaat ederken kısa sürede kalıcı sonuçlar alınacağını garanti eden buz lazer, erkeklerin dahi ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ciddi AR-GE yatırımları ile geliştirilmiş olan lazer teknolojisini içeren buz lazer cihazlarının orijinal olması ise işlemin sonucunu ciddi manada etkiliyor. FDA onaylı olmayan ve orijinallik içermeyen taklit cihazlar sebebiyle birçok kişi, hüsrana uğrayabiliyor. Bu nedenle de istenmeyen tüylerden kurtulmak için acele etmemek, detaylı bir araştırma yaptıktan sonra buz lazer seanslarına gitmek gerekiyor.

Buz lazer epilasyonun etkisi ise elbette en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Tüy kalınlığı, cilt türü/ rengi, cinsiyet gibi çeşitli faktörler ışığında değerlendirilmesi gereken buz lazer, diğer cihaz teknolojilerine nazaran “etkin sonuçlar” verebiliyor. Burada belirtilmesi gereken detay ise seans sayılarının artacağıdır. Bazı durumlarda buz lazer seanslarına ek seanslar eklemek gerekebiliyor. Çok koyu renkli ve kalın olmayan tüylerde de başarılı sonuçlar veren buz lazer  epilasyon ile artık istenmeyen tüylere “kesin” olarak veda edilebiliyor.

Siz de buz lazer teknolojisinden faydalanmak ve istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız www.droguzucar.com’u ziyaret edebilir ve iletişim numaralarından Dr. Oğuz Uçara ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Tüy Azaltan Mucizevi Karışım

İstenmeyen tüy denilen bir gerçek var ki hayatımızda ne yaparsak yapalım bu gerçekle yüzleşmekten kaçamıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.