Karın Yağlarından Kurtulmanın Yolu

Paylaş
 

Karın yağları, çoğu kez diyete başlamanın sebeplerindendir. Diyetle birlikte destekleyici olsun diye yapılan egzersizler, karın yağlarını yok etmeyi hedef alan hamlelerdir. Ama çoğu kez pes eden siz, kazanan yine karındaki o çirkin görüntü olmuştur.

Karın yağlarından kurtulmanın yolu, yine donanımlı, vitamin ve mineral zengini bitkilerin bir araya gelerek oluşturduğu sihirli formül.

 

Yağ Yakan İçecek Tarifi

  • ½ bardak su
  • 1 adet salatalık
  • 1 yemek kaşığı aloe vera suyu
  • 1 adet limon
  • 1 demet maydanoz
  • 1 yemek kaşığı rendelenmiş taze zencefil

* Salatalık ve limon dilimlenerek, bütün malzemeler suyun içinde akşamdan bekletilir. Ertesi gün tüketilmeye hazır hale gelir.

* Karın yağları ile savaşacak bu karışımın, yağ yakıcı özelliği kanıtlanmıştır. Salatalığın su içeriği fazla olması ile beraber, mide yağlarını yok edici bir etkisi vardır.

* Taze zencefil de karın yağlarından kurtulmanın yolu olan bu formülde önemli görevi üstlenir. Metabolizmanın işlevini arttırır.

* Limon suyu da toksinleri vücuttan uzaklaştırmak için idealdir.

* Aloe vera ise kilo kaybını tetikler. Antioksidandır.

Karışımın her gün  tüketilmesi ile bir haftada etkisini gösterecektir.

Bu yazı 726 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Filiz dedi ki:

    Özellikle göbek bölgemden kilo alıyorum. Önerilerinizi dikkate alacağım inşallah karın yağlarımdan kurtulurum.

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.