Lipkit Ruj İle Dolgunlaştırma

Paylaş
 

Dudaklarınızın dolgun olmasını sağlamak için artık detoks gibi işlemler ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken lipkit ruj kullanmak olacaktır. Bildiğiniz rujdan farkı yoktur. Ancak parlak ruj olarak üretilmemiştir. Mat olarak üretilmiştir ki mat rujlar zaten son zamanlarda en çok tercih edilen ruj çeşididir. Mat olarak sizlere ulaştırılan lipkit ruj 24 saat de kalıcılık sağlamaktadır. İlk olarak 3 farklı renk ile üretimi sağlanmış ancak talepler doğrultusunda farklı 2 renk daha eklenerek en çok kullanılmak istenilen renklerin oluşması sağlanmıştır. Bunlar kırmızı ve pembe renkleridir. Günümüzde en çok kullanılan renklerdir. Hem dolgunlaştırıcı özelliği hem mat olarak üretilmesi hem de 24 saat kalıcılık sunmasından dolayı sektörün bir çok ruj markasını geride bırakmıştır. Mat rujların parlak rujlara oranla elbette biraz daha zorluğu bulunmaktadır. Nemlendirici özelliği olmadığından dolayı kullanım şeklini düzgün gerçekleştirmediğiniz takdirde dudaklarınızdaki tüm kusurları ortaya serer ve istediğiniz sonucu almanız pek de mümkün olmayacaktır.

Kaliteli bir görünüm için mutlaka dudaklarınızın nemlendirilmiş olması da gerekmektedir. Elbette sadece nemlendirmek yeterli gelmemektedir. Öncesinde dudak fırçası ile dudaklarınızı fırçalayarak pürüzsüzleştirmek gerekmektedir. Sonrasında nemlendirici sürerek ardından lip bubbly kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu kullanım şekli tüm mat rujlar için geçerlidir. Parlak rujlarda bu tarz işlemler yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Kendinden nemlendirici özelliği bulunmasından dolayı dudaklarınızı pürüzsüz göstermektedir. Ancak mat rujlarda ne yazık ki durum böyle değildir tüm kusurları gözler önüne serebilmektedir. Lipkit bubbly likit mat rujlar parlak rujlara oranla daha çok tercih edilmektedir çünkü görüntü açısından çok daha harika bir sunum sağlamaktadır. Görüntü nedeni ile en çok tercih edilen mat rujlar son günlerde giderek artış göstermekte ve yakın zamanda parlak rujları yavaş yavaş geriye atacak gibi durmaktadır.

Bu yazı 1840 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.