Mustela Stelatopia Balm

Mustela Stelatopia Balm Nedir?

Mustela’nın yeni formülü ile yapılmış olan Balm, cildinde aşırı kuruluk sorunu ile yaşayan kişiler için ciltteki kuruluk ve tahriş sorununu çözmek için üretilmiş, yeni formülü ile her türlü kuruluğu gidermeye yardımcı, nemlendirici özellikli balsamdır. Özellikle bebekler ve çocukların cildindeki tahrişi gidermek için tasarlanmış ürün cildi rahatlamaya yardımcı olur ve cilde yumuşaklık kazandırır.

Havaların değişmesi gibi birçok sebebe bağlı kuruluk neticesinde oluşan kızarıklık, kaşıntı ve deri döküntülerinin giderilmesine ve cildi besleyerek nem bariyerlerini yeniden onarmaya yardımcı olur. İçerisindeki Avokado Perseose® maddesi sayesinde cildin doğal savunmasına yardımcı olur. Doğal kökenli ve canlandırıcı patentli aktif molekülleri sayesinde ilk kullanımdan itibaren etkinliği kanıtlanmıştır. İçerisindeki Ayçiçek yağı ve brezilya hurması mumu cildin rahatlatılmasına yardımcıdır.
Stelatopia Balm Bebeklerde Kullanılır Mı?

Bebeğinin her daim huzurlu ve mutlu olmasını isteyen anneler, bebeklerinin cilt sağlığına her şeyden çok önem verir ve bebekleri için piyasada ki en ürünleri kullanmak isterler. Cilde iyi gelen ürünlerin kullanımı sonrasında cildinde kaşıntı ve tahriş olmayan bebekler mutlu oldukça anneler de mutlu olur. Mustela’nın ürettiği ürün kuru ve tahriş olmaya yatkın ciltlerde koruma ve bebeklerin huzurlu olması için üretildi. Kuru ciltler için üretilmiş Mustela Stelatopia balm, bebeğinizin cildindeki nemi korur ve ekstra yumuşaklık kazandırır.

Bebeklerin vücudunda salgılanamayan yağ oranının düzene girmesine yardımcı olur. Paraben, Parfüm ve renklendirici içermeyen yapısı sayesinde yeni doğan grubunda da kullanılabilmektedir. Bebeğinizin tüm vücudu ve yüzü için kullanılabilir, kolay emilimi sayesinde bebeğinize rahatsızlık vermez. Kullanım için tüm dermatolojik testlerden geçmiştir. Laboratuvar ortamında oluşturulmuş bebek cildi örneği üzerinde kanıtlanmış etkinliğe sahiptir.

Kullanım Şekli ;

  • Günlük hayatta düzenli olarak balsamı avuç içinize alarak nazikçe tüm yüze ve vücuda sürebilirsiniz. Kolayca nüfus etmesine yardımcı olmak için masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
  • Bakım etkinliğini artırmak için Stelatopia’nın diğer ürünleri ile birlikte kullanılması önerilir.
  • Açık yaralara sürmeyiniz.
  • Keyifli kullanımı ve kolay emilimi ile hızlıca giyinme imkanı sağlamaktadır.
  • Cildi ferahlatan yapısı ile kolay kullanıma sahiptir.
  • Cilt bariyerlerini yenileyerek cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

https://www.dermoeczanem.com/mustela-stelatopia-lipid-replenishing-balm-200ml

İlginizi Çekebilir

Deri Altında Uzayan Kıllara Çözüm

Estetik kaygılar insanoğlunun var oluşundan beri ön plana çıkmıştır. Vücudun çeşitli kısımlarında çıkan istenmeyen tüyler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.