Örümcek Ağı Kremi

Örümcek Ağı kremi nedir?

Örümcek Ağı kremi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr Bülent Cihantmur’un geliştirmiş olduğu bir antiaging-yaşlanma karşıtı krem- aktif kozmetik ürünüdür.

Örümcek Ağı kreminin faydaları

 • Cilt yüzeyindeki kırışıklıklara, form kayıplarına ve sarkmalara etkilidir
 • Cilde dolgunluk verir
 • Cilt altına örümcek ağına benzer bir yapı oluşturarak gerginlik sağlar
 • 24 saat nemlendirme özelliğiyle ciltte nem doygunluğu sağlar
 • Cildi dış etkenlere karşı korur
 • İçeriğindeki multi vitamin desteği ile cildi besler
 • Doğal bir parlaklık kazandırır

 Örümcek Ağı kreminin içeriğindeki Ödüllü ajanlar hangileridir?

orumcek-agi-kremi-2Örümcek Ağı kreminin içerisinde ödüllü aktif ajanlar kullanılmıştır. Bunlar;

Malus Domestica: Kozmetik ürünlerde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş ilk bitkisel kök hücre ajanıdır. 2008 yılında “Dünyanın En İyi Kozmetik Aktifi” ödülünü almıştır. Bu ajan dört mevsim yapraklarını dökmeyen ve meyve veren İsviçre Elmasının kök hücrelerinden geliştirilmektedir. Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Cyclopeptide-5:  Cilt elastikiyetini artırmak ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla geliştirilen bu ajan, 2013 yılında “Dünyanın En İyi Yaşlanma Karşıtı Ajanı” ödülünün sahibidir. Cilt altına işleyerek birbirine bağlanıp, örümcek ağına benzer bir yapı oluşturur ve cildi gerer.  Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Örümcek Ağı kreminin diğer içerikleri nelerdir?

Örümcek Ağı kreminin içinde ayrıca;

Multivitamin kompleksi, daymoist, shea butter, allantoin, provitamin B5, e vitamini ve bitki özleri, Hidrolize Mısır Nişastası ve Pancar Ekstraktı bulunmaktadır.

Kimler Örümcek Ağı kremini kullanabilir?

25 yaş üstü, yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek isteyen, mevcut veya oluşabilecek cilt sarkma ve kırışıklıklarına önlem almak isteyen, ayrıca cildine günlük nem ve multivitamin desteğini sağlamak isteyen herkes Örümcek Ağı kremini kullanabilir.

Örümcek Ağı kremi nasıl kullanılır?

Örümcek Ağı kremi tek ürünle, multifonksiyonel bir kullanım sağlar. Göz çevresi, boyun, dekolte bölgesi ve tüm yüze ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Sabah akşam, günde 2 kez, temiz ve makyajdan arındırılmış cilde tatbik edilir.

Örümcek Ağı kremini Neden kullanmalıyım?

Cilde iyi bakarak ve ihtiyacı olanları takviye ederek ve zararlı olanları dışlayarak artık yaşlanma belirtilerini ileri yaşlara atmak veya bu geçiş dönemini daha naif geçirmek mümkün. Örümcek Ağı kremi bu süreçte cilde yardımcı olarak tüm içerikleri barındırdığı formülasyonuyla, hücre bazında ele alınmış bir destek olarak karşımıza çıkıyor.

Örümcek Ağı kremini kullanan herkeste aynı etki görülür mü?

Günlük içilen su miktarı, sağlıklı besinler, egzersizle dolu, sigaradan ve alkolden uzak bir hayat, Örümcek Ağı kreminin etkisini artıracaktır. Sağlıklı bir yaşam tercihini yapanlar, Örümcek Ağı kreminin etkilerini çok daha fazla görürler.

Örümcek Ağı Kremi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız. >>

İlginizi Çekebilir

Dermabel Deri Merhemi

Dermabel Krem Nedir? Dermabel deri merhemi, deri üzerinde meydana gelen kızarıklık, şişlik ve iltihaplara karşı …

4 Yorumlar

 1. Ürünü uzun zamandır araştırıyorum. Ünlü markaların anti aging kremlerine göre içerisindeki aktif birleşen sayısı çok daha fazla olduğunu okudum. Kullanan yorumlarını almak isterim.

  • Selam, Ürün fiyatı ilk etapta pahalı gelebilir ancak araştırırsanız muadili dünya markalarına göre çok çok uygun ve ürünün aktif birleşenleri çok daha fazla gibi görünüyor. Ben dün sipariş verdim merakla bekliyorum.

 2. Kremini ve maskesini 2 aydır kullanan bir arkadaşım tavsiye etti. Bende araştırmaya başladım. Şuana kadar olumsuz herhangi bir deneyim yaşayan görmedim, aksine yorumlar pozitif yönde. Ürünün ünlü estetik cerrah bülent cihantimur tarafından geliştirilmiş olması daha güven duymamı sağladı. Bende ay başı sipariş vermeyi düşünüyorum. Kullananların yorumları varsa buradan paylaşırlarsa süper olur.

 3. Selam, Ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. 4 aylık süreçte neredeyse 2. kutu’yu bitirmek üzereyim ve yüzümdeki ve kaz ayaklarımun kaybol belirtileri gerçekten çok mutlu olmamı sağlıyor. İlk etapta göz çevreme sürme konusunda endişeliydim ancak kremi kullanmaya başladıktan sonra ve etkisini gördükten sonra kremi tüm yüz ve dekolte bölgemde kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.