Rinoplasti Fiyatları

Burun şeklinin cerrahi işlemle yeniden yapılandırılması rinoplasti adıyla anılır. Gün geçtikçe daha da yaygınlaşan bu işlemde deneyimler arttıkça uygulanan teknikler de gelişiyor. Beklentileri karşılayabilecek yeni gelişmeler kaydediliyor. Rinoplasti erkeklerde de kadınlarda da en sık tercih edilen estetik işlem. Hastanın ihtiyaçlarına tercih edilen pek çok türü de bulunuyor. İhtiyaca göre açık veya kapalı tarzda gerçekleştirilebiliyor.

Ameliyatların seyri hastanın estetik geçmişine göre de değişiyor. İlk kez burun estetiği geçiren hastalara primer, daha önce geçirdiği operasyon başarılı olmayan hastalara ise revizyon işlemleri uygulanıyor. Revizyon işlemleri genellikle daha zorlacı operasyonlar oluyor. Bu durum rinoplasti fiyatlarını da arttırıyor. Hasta için maddi, manevi kayıpları olan revizyon işlemleri başarılı geçmeyen estetik işlemlerden sonra gerekli oluyor. Hastaların sağlıklarını emanet ettikleri uzmanları seçerken daha dikkatli olması bu yüzden önem taşıyor. Maddi olarak uygun olan bir seçenek, sağlık açısından tehlikeli olabiliyor.

Rinoplasti Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Rinoplasti, herkese tıpatıp aynı şekilde uygulanan bir ameliyat değildir. Hastanın yüz yapısına, çene ve alın ile burnunun uyumuna, nefes alma işlevine ve şikayet edilen soruna dikkat edilerek planlanır. Dolayısıyla kişiye özel olarak değişen birçok prosedür bulunur. Rinoplasti fiyatlarını değiştiren birçok etken bulunur. Ameliyatta kullanılacak olan aletler ve cihazlar, müdahale edilmesi gereken alanların azlığı ya da çokluğu, revizyon olup olmaması, hastanede kalınması gereken süre, işlemin yapıldığı şehir ve kurum fiyatın belirlenmesine etki eder. Fiyatta en etkili olan şey ise doktorun başarılı deneyimleridir. Burun ameliyatları da pek çok cerrahi işlem gibi pratik bilgi ile geliştirilir. Deneyim arttıkça başarı da artar. Doktorun başarı bir tecrübe geçmişinin olması fiyatı etkiler.

Nerede Rinoplasti Yaptırabilirim?

Burun estetiği yaptırmayı düşünenler için en büyük avantaj doğru uzmanla çalışmak olur. Hastanın rahat iletişim kurabildiği, beklentilerini açıkça anlatabildiği, deneyimlerine güvendiği doktor en iyi doktordur. Rinoplasti fiyatlarını ve en iyi doktoru araştıranlar için Doç. Dr. Ozan Seymen doğru bir adres olur. Ameliyat hakkında bilgi almak, danışmak ve sizin için en uygun fiyatı öğrenmek için Doç. Dr. Ozan Semen’le iletişime geçebilirsiniz.

https://www.ozanseymen.com/estetik-uygulamalar/rinoplasti

İlginizi Çekebilir

Estetikle Küçük Dokunuşlar Büyük Mutluluklara Dönüşüyor!

Estetik operasyonlar artık çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Vücudun çeşitli bölgelerine yapılan bu basit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.