Serenay Sarıkaya’nın Güzellik Sırları

Paylaş
 

Bu yılın gözde dizisinde medcezir de mira rolüyle kendini gösteren güzel sanatçı hayranlarını daha fazla kendine çekmeye başladı. Cilt ve saçlarının güzelliği büyük beğeni topladı Seranay Sarıkaya güzellik sırlarını siz sevenleri için açıkladı. Seranay Sarıkaya günlük yaşamında makyaj yapmayı sevmiyor. Yaptığı zamanda doğal makyaj yapmayı sevdiğini böylelikle hem doğal göründüğünü hem de cildinin nefes almasını sağladığını belirtiyor. Fırsat buldukça yüz bakımını yaptırmayı ihmal etmiyor. Ve nemlendiricisi sürmeden dışarıya hiç çıkmadığını da konuşmalarına ekliyor. Saçlarının güzelliğini evde uyguladığı maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

Ünlü oyuncunun sağlıklı uzun ve sarı saçlarının güzelliğini hepimiz görüyoruz bakın hangi maskeyi uyguluyor.

Serenay Sarıkaya Güzellik Maskesi

  • 2-4 yumurta
  • 1 çorba kaşığı zeytin yağı
  • 3 çorba kaşığı acı badem yağı

Hazırlanışı: Kısa saçlar 2, uzun saçlar 4 yumurta kırın ve sarılarını ayırın. 1 çorba kaşığı zeytinyağı ve 3 çorba kaşığı acı badem yağını yumurtanın sarı ile birlikte iyice karıştırın. Saçlarınızı tutam tutam ayırıp, diplerden uçlarına doğru yoğun bir miktarda karışımınızı sürün . Saçınızı havlu ile iyice sarın. Ve en az bir saat bekletin . Üzerine saç kurutma makinesi ile ısı verirseniz, saç maskeyi daha kolay emecektir. Saçınızı bir saatin sonunda ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Güzel sanatçı beslenme ve yürüyüşe büyük önem veriyormuş. Fiziğinin düzgünlüğünü ise sıcak yoga ile başardığını söylüyor.

Bu yazı 12768 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Selin şen dedi ki:

    Mira çok güzel ona aşığım

  2. Tekgül dedi ki:

    Saçları çok güzel, serenay sarıkayanın oyunculuğunu da çok seviyorum. Saçları için uyguladığı bu maskeyi bende uygulacağım. Maske işe yarayıp benimde saçlarım inşallah uzun ve sağlıklı olur.

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.