Serenay Sarıkaya’nın Güzellik Sırları

Bu yılın gözde dizisinde medcezir de mira rolüyle kendini gösteren güzel sanatçı hayranlarını daha fazla kendine çekmeye başladı. Cilt ve saçlarının güzelliği büyük beğeni topladı Seranay Sarıkaya güzellik sırlarını siz sevenleri için açıkladı. Seranay Sarıkaya günlük yaşamında makyaj yapmayı sevmiyor. Yaptığı zamanda doğal makyaj yapmayı sevdiğini böylelikle hem doğal göründüğünü hem de cildinin nefes almasını sağladığını belirtiyor. Fırsat buldukça yüz bakımını yaptırmayı ihmal etmiyor. Ve nemlendiricisi sürmeden dışarıya hiç çıkmadığını da konuşmalarına ekliyor. Saçlarının güzelliğini evde uyguladığı maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

Ünlü oyuncunun sağlıklı uzun ve sarı saçlarının güzelliğini hepimiz görüyoruz bakın hangi maskeyi uyguluyor.

Serenay Sarıkaya Güzellik Maskesi

  • 2-4 yumurta
  • 1 çorba kaşığı zeytin yağı
  • 3 çorba kaşığı acı badem yağı

Hazırlanışı: Kısa saçlar 2, uzun saçlar 4 yumurta kırın ve sarılarını ayırın. 1 çorba kaşığı zeytinyağı ve 3 çorba kaşığı acı badem yağını yumurtanın sarı ile birlikte iyice karıştırın. Saçlarınızı tutam tutam ayırıp, diplerden uçlarına doğru yoğun bir miktarda karışımınızı sürün . Saçınızı havlu ile iyice sarın. Ve en az bir saat bekletin . Üzerine saç kurutma makinesi ile ısı verirseniz, saç maskeyi daha kolay emecektir. Saçınızı bir saatin sonunda ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Güzel sanatçı beslenme ve yürüyüşe büyük önem veriyormuş. Fiziğinin düzgünlüğünü ise sıcak yoga ile başardığını söylüyor.

İlginizi Çekebilir

Ebru Şallı’nın Güzellik Sırları

Ebru şallının güzellik tüyoları şöyle; öncelikle düzenli yemek yiyin. Az az sık sık yiyin aç …

2 Yorumlar

  1. Mira çok güzel ona aşığım

  2. Saçları çok güzel, serenay sarıkayanın oyunculuğunu da çok seviyorum. Saçları için uyguladığı bu maskeyi bende uygulacağım. Maske işe yarayıp benimde saçlarım inşallah uzun ve sağlıklı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.