Slimfit Nedir?

Kalorisi kısıtlanmış bir gıda olan slimfit kilo vermenizde size yardımcı olan ve vücudunuzun temel ihtiyacı olan besinleri içerek bir üründür.

Slimfit’in İçeriğinde Neler Yer Almaktadır?

Slimfit’in içeriğinde yer alan bileşenler günlük almanız gereken besin bileşenlerinin tamamını içermektedir. Slimfit içeriğinde esansiyel bileşenlerin tümünü, 19 aminoasit, whey proteini, yüksek lif içeriği,l-karnitin, konjugelinoleik asit gibi bileşenlere yer vermektedir.

Slimfit’in İçeriğinde Zararlı Bileşenler Var Mı?

Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne göre formüle edilmiş olan slimfitiçeriğinde aspartam, ilave şeker ve koruyucu madde gibi zararlı bileşenlere yer vermemektedir.

Slimfit Çeşitleri Nelerdir?

Slimfit herkesin damak tadına uygun lezzette besleyici bir öğün olarak pek çok çeşitte üretilmektedir. Slimfit çeşitleri şu şekildedir:

  • Damlasakızı aromalı
  • Çikolata fıstık aromalı
  • Karamel lattearomalı
  • Çikolatalı kurabiye aromalı
  • Vanilya aromalı

Slimfit Uzun Süreli Kullanılır Mı?

Uzun süreli slimfitkullanımının herhangi bir sakıncası yoktur. Slimfit ürünleri pek çok ülkenin gıda yönetmeliklerine uygun olarak üretildiği için sağlığınıza zarar verecek bir ürün değildir.

Slimfit’i Çocuklar Kullanabilir Mi?

Çocukların günlük besin ihtiyacı farklı olduğu için slimfit ürünleri 12 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygun bir üründür. Ancak çocuğunuzun kilo fazlalığının olduğunu düşünüyorsanız; bir uzmana danışarak kilosunu kontrol altına almanızda fayda vardır.

Slimfit Nasıl Kullanılmaktadır?

Slimfit öğün yerine kullanılan bir öğündür. Günlük yaşantınızda diyet yaptığınızı düşünürken aslında çok kalori tüketiyor olabilirsiniz. Slimfit’in hem vücudun ihtiyaç duyduğu tüm besin gruplarını karşılaması hem de kalorisinin dengeli olması öğün yerine tükettiğiniz zaman kilo vermenizde size yardımcı olacaktır.

Slimfit Güvenilir Mi?

Sizlere sunduğumuz slimfitürünlerimiz tamamen orijinal ve güvenilir ürünler olup kilo vermenizde size yardımcı olacaktır. Slimfit ürünlerimiz besin içeriği bakımından ihtiyaç duyduğunuz tüm esansiyel bileşenleri içermekte ve kalorisinin düşük olması sebebiyle bir yandan sağlığınızı muhafaza ederken bir yandan sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

Slimfit Ne Kadar Süreyle Kullanılmalı?

Sizlere sunduğumuz slimfitürünlerimiz şok diyet mekanizması üzerinde temellenmediği için uzun süreli kullanımınızda size hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır. Dilediğiniz kiloya ulaşana kadar, kilo verme sürecinizi desteklemesi ve sağlıklı kilo vermenizde size yardımcı olması için gönül rahatlığıyla slimfit ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Slimfit Fiyatları Ne Kadar?

Bir öğün yerine geçen slimfit ürünlerimizi sizlere son derecede uygun fiyatlar karşılığında sunmaktayız. Slimfit fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Buca Kombi Servisi

İşyerlerinin ısınması, konutların ısınması, okulların ısınması artık kombiler tarafından yapılmaktadır. Kombiler kalorifer peteklerine bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.