Tüy Azaltan Mucizevi Karışım

İstenmeyen tüy denilen bir gerçek var ki hayatımızda ne yaparsak yapalım bu gerçekle yüzleşmekten kaçamıyoruz. Üstelik bulduğumuz çözümler hep geçici ama biz artık kalıcı bir şeyler istiyoruz. Tabiri caizse bu sorunu kökünden halletsek diyoruz. İstenmeyen tüyler özellikle kadınların korkulu rüyasıdır. Sizleri bu rüyadan uyandıracağımızı söylesek abartmış olmayız. Öyle etkili ve basit bir çözümü var ki sizde bu mucizeye inanamayacaksınız. Lafı daha fazla dolandırmadan şimdi sizleri bu tüy azaltan mucizevi karışımla tanıştıralım.

Tüy Azaltan Karışım

Gerekli Malzemeler

  • 1 çay bardağı Türk kahvesi (kahve normal şekersiz pişirilmiş kahve olacak)
  • 1 çay bardağı karbonat

Uygulanışı: Malzemelerin azlığından da anlaşılacağı gibi maskemiz çok kolay. Kahvemizi tıpkı içmek için demlediğimiz gibi 1 çay bardağı Türk kahvesini şekersiz olacak şekilde demliyoruz. Demlenen kahvemiz soğuduktan sonra (aşırı soğutmak şart değil, kaynar olmasın yeter) uygun bir kapta 1 çay bardağı karbonatla karıştırıyoruz. Bu karışım 1 aylık bir karışımdır.  Karışımı herhangi bir kavanoza koyup buzdolabında saklayın. Maskeyi uygulayacağınız zaman yetecek miktarda elinize alıp uygulayabilirsiniz. Yüz çevresi, koltuk altı, bacaklar gibi bölgelerde kullanabilirsiniz. Karışımı banyoya girmeden önce elinize alıp uygulayacağınız bölgeye kılların çıktığı yönde masaj yaparcasına ovalayarak sürün. 3 dakika kadar bu şekilde sürmeniz yetecektir. Hemen sonrasında durulayın. Gördüğünüz gibi malzemesi ve uygulaması açısından da oldukça kolay bir tarifi sizlerle paylaştık. Bu maskeyi haftada 1 uygulamanız önerilir. 25 yaş üstü olanlar haftada 2 kez de kullanabilir. Fakat daha sık kullanmayınız.

Tüy Azaltıcı Karışımın Faydaları

  • Adından da anlaşıldığı gibi bu karışımla tüylerinizin azaltır. 3 hafta sonra göreceksiniz ki sadece tüyleri azaltmakla kalmaz gözle görülür bir şekilde tüyleri inceltir.
  • Bu karışımla beraber karbonatın sıkılaştırıcı etkisiyle cildinizin sıkılaştığını da hissedeceksiniz.
  • Bu karışım peeling ve onarıcı etkisi vardır.
  • Yine içindeki karbonat sayesinde lekeleri açıcı etkisi vardır.

İlginizi Çekebilir

Ağda Yapmanın Püf Noktaları

Geçmişten günümüze istenmeyen tüylerden kurtulma klasik yolu “ağda.” Gelişen teknoloji bireylere farklı seçenekler sunsa da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.