Uyurken Yağ Yakan Diyet Karışım

Paylaş
 

Bedeninizde bulunan atık ve zehir maddelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir karışım ile daha sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz. Evinizde kolayca yapabileceğiniz bu karışım sayesinde vücut içinde bulunan kanserli olan toksin bileşenlerden arınabilirsiniz.  Bunların yanında yağ yaktıran karışım sayesinde metabolizmanız hızlanacak, bağışıklık sisteminiz güç kazanacak ve sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Doğal olarak hazırlanabilecek bu karışımın en büyük özelliklerinden bir tanesi, karın bölgesinde bulunan yağ tabakaların erimesini kolaylaştırmaktadır. Kullanım talimatı olarak, gece uyumadan önce içilerek, uyku esnasında yağların yakılmasını sürdürecektir.

Uyurken Yağ Yakan Karışımın Tarifi

Malzemeler

  • Limon (yarım adet)
  • Salatalık (1 adet)
  • Zencefil (1 çay kaşığı miktarınca, rendelenmiş şekilde)
  • Maydanoz (1 avuç)
  • Su (1 su bardağı)

Yapılışı

  1. İlk olarak karışımın bütün malzemelerini blender içine yerleştiriyoruz.
  2. Bu malzemeleri pürüzsüz bir kıvam halini alıncaya kadar karıştırıyoruz.
  3. Yağ yakan karışımı gece uyumadan yarım saat kadar önce, tüketin.

 

Not: Karışım ile ilgili belirtilmesi gereken bir diğer nokta, kullanımdan önce doktora danışılmasıdır. Alerjik veya sağlık problemlerinin yaşanmaması adına kontrollü tüketim yapılmalıdır.

Bu yazı 38 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.