Vajina Estetiği İhtiyaç Mı Lüks Mü?

Son yıllarda oldukça popüler bir estetik türü olan vajina estetiği çoğunlukla sağlık sorunları yaşayan kadınların yaptırdığı bir estetik türü olarak dikkat çekiyor. kendi içerisinde bir çok dala ayrılan vajina estetiğinde en çok tercih edilen yöntemler ise şöyle sıralanabilir;

Vajina Genişletme
Normalinden daha dar olan vajina bölgesine uygulanan bu işlem ağırlıklı olarak cinsel ilişki sırasında acı çeken kadınlara uygulanmaktadır.

Vajina Daraltma
Normal doğum, birden fazla gebelik gibi çeşitli nedenlerden dolayı genişleyen vajina bölgesine uygulanır hem estetik görünüm hemde sağlık açısından oldukça etkili ve gereklidir.

İzmir’de Vajina Estetiği Yapan Merkezler

İlişkilerde insan vücudunun güzel olması ve cinsel organlarda düzensizlik olmaması oldukça önemlidir. Çünkü bu durum cinsel ilişki sırasında alınan hazzı da arttıracaktır. Cinsel organının şeklinden memnun olmayan bayanlar ise genital estetik yaptırmaktadır. İzmir’de vajina estetiği konusunda Slim Fit Estetik Merkezinden hizmet alabilirsiniz.

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Gerekmektedir?

Bilindiği üzere geçen zaman ile birlikte insan vücudunda da bazı değişiklikler oluşmaktadır. Bunlardan birisi de cinsel organınızda oluşabilir. Bilindiği üzere cinsel ilişkilerde genellikle eşler arasında bu durum sıkıntı oluşturabilmektedir.

Vajina estetiği ise aşağıdaki durumlarda yapılmaktadır;

  • Doğum sonrası vajinada oluşan esneme ve sünme nedeniyle olabilir. Böyle durumlarda vajina estetiği yapılmaktadır.
  • Bazı kadınlarda bu durum doğuştan olabilmektedir. Genetik olarak cinsel organda şekilde bozukluğu bulunmaktadır. Estetik ile çözüme kavuşturulmaktadır.
  • Sürekli ilişki sonrası genişlemesi ya da şeklinin bozulması halinde yapılmaktadır.
  • Ayrıca cinsel fonksiyonların yanı sıra vajinada oluşan sorundan dolayı idrar kaçırma ya da sağlık sorunları nedeni ile genital estetik yapılmaktadır.

Estetik ameliyatı ise oldukça güvenli ve kolaydır. Her cerrahi müdahale gibi bunda da riskler bulunmaktadır. Ancak bu riskler ciddi sorunlara yol açmamaktadır. Ameliyatlar ise genellikle 30-40 dakika sürmektedir.

Daha fazla bilgi ve görseller için : Vajina Estetiği, Genital Bölge Estetiği | SlimFit İzmir

İlginizi Çekebilir

Evde Spa Keyfi Nasıl Yapılır?

SPA uygulaması ile vücudumuz ve cildimiz yeniden canlanmaktadır. SPA merkezlerindeki seanslara katılmanız ise oldukça fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.