En İyi Varis Kremleri

Paylaş
 

Varis tedavisi olan kişiler tedaviye alternatif olarak varis kremleri kullanabilirler. Varis kremleri yaşadığınız ağrı ve acıları azaltmaktadırlar. Piyasa da çok fazla krem bulunması sebebiyle en iyi varis kremleri hangileridir size tanıtmak istiyoruz.

Variton Dermo Jel Varis Kremi

Bu krem varislerin bulunduğu bölgeyi hem tedavi etmekte hem de varislerin neden olduğu ağrıları azaltmaktadır. Kremin içeriğinde at kestanesi, japon çiçeği, cadı fındığı ekstresi ve üzüm çekirdeği yağı bulunmaktadır. Bu karışım varislerle beraber bacaklardaki şişkinliği gidermekte ve kramp oluşumunu da engellemektedir.

Livariz Varis Kremi

Bu krem varis tedavisinde etkili sonuç vermesi sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Varisin olduğu alanda görülen batta hissini ortadan kaldırarak acıyı gidermektedir. Bu krem kan damarlarının genişlemesini sağlayarak kan akışının normale dönmesini sağlamakta ve bu sayede yeni varis oluşumunu engellemektedir.

Salvosano Varis Kremi

Salvosano birçok bitkinin özleri alınarak üretilen bir kremdir. Bu krem varisli alandaki damarların rahatlamasını sağlayıp ağrıyı gidermektedir.

Dermanol Renew Leg-V Krem

Bu krem ayaklara giden toplardamarların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırmakta ve düzene sokmaktadır. Kan dolaşımı düzelen ayaklarda şişkinlikler yok olmakta ve yeni varislerin oluşumu engellenmektedir. Kremin masaj yaparak varisli bölgeye yedirilmesi gerekmektedir.

Varikolin Varis Kremi

Biberiye, limon ve papatya yağlarının içinde bulunduğu bu varis kremi varislerden çok estetik görüntü açısından olumlu sonuç vermektedir. Varikolin krem içeriğindeki bu yağlar sayesinde ciltteki sağlıksız görünümü azaltmaktadır. Varikolin ağrıların hafiflemesine ve şişliklerin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Cream Pasteur At Kestaneli Bitkisel Anti Varis Kremi

At kestanesi, buğday, provitamin B5, biberiye, aynısefa ve ısırgan otu özlerini içeriğinde bulundurmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu özel karışım varisli bölgedeki kan dolaşımını düzene sokmaktadır. Cream Pasteur varis şişkinliklerini azaltmakta ve ağrıların geçmesine yardımcı olmaktadır.

Bu yazı 752 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.