Verway Türkiye Kariyer ve Kazanç Planı

Paylaş
 

VERWAY; Avrupa’nın en başarılı networkerlarından MÜTHİŞ TÜRK İLHAN DOĞAN’ın kurduğu bir network firmasıdır..6 kasım 2017’de , Almanya’nın Duisburg şehrinde muhteşem bir açılışla network dünyasına adım atmıştır..Yaklaşık iki aydır sadece Almanya ve Avusturya’da resmi olarak faaliyete olan VERWAY; 2018 ocak ayında Fransa, İspanya, İsviçre ve Yunanistan’da; mart 2018’de Türkiye’de, eylül ayında tüm euro kullanan Avrupa ülkelerinde aktif olacak, Ocak 2019’da ise Rusya pazarına açılacaktır.

VERWAY’İN kurcusu Müthiş Türk İlhan Doğan;1970 yılında, yedi çocuklu bir ailenin oğlu olarak Almanya’da dünyaya gelmiştir.

İlhan Doğan’ın çocukluğu ve gençliği, inanılmaz sıkıntılarla geçmiştir. Hayatın olanca yükünü küçücük yaşlarından itibaren sırtlanmaktan çekinmeyen İlhan Doğan, asla pes etmemiş, en zor dönemlerinde bile teslim olmamış güçlü bir insandır. Kararlı ve ilkeli duruşu, disiplini ve azmi, onu başarıya götüren etkenlerden sadece birkaçıdır. Lider olunmaz, lider doğulur şiarına en büyük örnek teşkil eden liderlerden biri olan İlhan Doğan; hitabet kabiliyeti, öngörüsü, yaratıcılığı, insan ilişkilerindeki tutarlı ve güvenilir tavrı ile çok kısa sürede başarı basamaklarını hızla tırmanmış ve zirveye oturmuştur. Alnının teri ile ilmek ilmek ördüğü lüks hayatının yanı sıra, servetinin büyük bir bölümünü işine yatırarak İspanya’da Avrupa’nın en büyük aloe vera plantasyonunun sahibi olmuştur.

İş ortağı mağduriyetini sıfıra indiren verway kariyer ve kazanç planı ile network dünyasına yeni bir soluk getiren İlhan Doğan; ilk etapta piyasaya sürdüğü nokta atış ürünleri ile katalogçuluktan uzak bir anlayış sergilemektedir.

Verway Netwoork‘te; tavsiye edeceğiniz ürünlerin kalitesi kadar firmanın güvenirliliği, kurucusunun ve yönetim kadrosunun tecrübe deneyim ve başarıları da son derece önemlidir.

En iyilerle zirveye koşulabilir ancak.  Bu değişmez altın kuraldır. Zamanla genişleyecek olan VERWAY ürün yelpazesi; kalite olarak üst seviyede ve yüksek oranda saf aloe vera içermektedir.

Türkçe adı sarı sabır olan, yüzyıllardan beri şifa kaynağı olarak kullanılan bu bitkinin insan sağlığına yararları saymakla bitmez. Son yıllarda ülkemizde de özellikle kozmetik dünyasında başrol oynayan bu bitkinin gelişimi açısından, yetişeceği toprak ve iklim önem taşır. Günümüzde saksı içinde satılan, çoğumuzun evlerinde, cam içlerinde yetiştirdiği aloe veranın ihtiva ettiği jel, etki ve verim açısından son derece yetersizdir..

Evlerimizde devrim yaratacak olan VERWAY ürünlerini kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra, vücudumuzda fiziksel ve ruhsal olarak büyük değişimlere hepbirlikte tanık olacağız ..

Siz de eğer; VERWAY’in bio aloe vera ürünleri ile yaşam kalitenizi yükseltirken, bunu aynı zamanda bir iş fırsatı olarak da değerlendirmeyi düşünürseniz lütfen www.verway.news internet sitesi adresimizden bize ulaşın.

Verway Ebru Abla Ekibi olarak sizlere her konuda yardıma hazırız. www.verway.news internet sitemizdeki çalışmalarımız yurt genelini ve tüm Avrupa ülkelerini kapsamaktadır. 14 dilde yaptığımız VERWAY ürün tanıtımlarımız, VERWAY Kariyer planımız ve VERWAY ile ilgili zengin içerikli, aydınlatıcı makalelerimiz ile hizmetinizdeyiz..

2018’in VERWAY ile hayallerimizi gerçekleştireceğimiz yol olması dileği ile…

Bu yazı 828 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.