Zarafeti Taçlandıran Gümüş Bileklikler

Paylaş
 

Ellerinizin zarafetini ön plana çıkarmak için yapmanız gereken sadece şık ve zarif bir bileklik modeli kullanmak olacak. Bilekliklerin elleri çok daha zarif göstermek gibi önemli bir özelliği var. Bu özelliği keşfeden kadınlar gündelik hayatlarında dahi mutlaka bileklik kullanmaya özen gösteriyor. Özellikle gümüş bileklik modelleri kadınların öncelikli tercih oluyor. Gümüşün ışıltısı ile bileklikler çok daha albenili bir görünüm kazanıyor.

Kimi zaman parlak taşlar ya da swarovski taşlar ile süslenen gümüş bileklik modelleri kimi zaman da renkli boncuklarla çok daha şık bir form kazanıyor. Farklı renk seçenekleri de sunan bu tasarımlar şahmeran formunda da hazırlanabiliyor. Özellikle otantik stile sahip olan kadınlar için şahmeran bilekliklerin vazgeçilmez bir aksesuar olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Şahmeran Gümüş Bileklik Modelleri Trend Oldu!

Aslında şahmeran bileklikler çok uzun yıllardır hatta yüzyıllardır kadınlar tarafından kullanılan bir aksesuar. Ancak son birkaç yıl içerisinde bu tasarımların çok daha fazla popülerlik kazandığını belirtebiliriz. Artık kadınlar şık davetlere katılırken ya da gündelik hayatlarında gümüş bileklik seçimlerine şahmeran formunda olan modellerden yana yapabiliyor. Bu tasarımların klasik stile de uyum sağladığını söyleyebiliriz.

Gümüş materyal kullanılarak dizayn edilen bileklik modelleri üzerinde artık isim de yazabiliyor.  Hatta iki isimli olarak hazırlanan tasarımların da mevcut olduğunu belirtebiliriz. İsimli bileklikler özellikle çiftler tarafından tercih ediliyor. Kalp ya da sonsuzluk gibi favori figürlerinde kullanıldığı isimli tasarımların hediye olarak da sıklıkla tercih edildiğini belirtelim. Mekik desenli ya da silindir şeklinde dizayn edilen yenilikçi tasarım varsa spor giyim tarzına uyum sağlıyor olması ile ön plana çıkıyor.
Bu arada gümüş bilekliklerin nazar boncuklu olarak da hazırlandığını söyleyebiliriz. Aksesuar seçimlerinde nazar boncuğundan vazgeçmeyenler için bu tasarımlar son derece ideal bir seçenek olabiliyor. Tasarımı süslemek için kullanılan figür bakımından son derece zengin bir seçenek yelpazesi kadınlara sunuluyor. Bu arada söz ettiğimiz tüm modelleri bir arada inceleme imkanı internette! Online olarak indigotaki.com adresine tıklayarak bu zarif tasarımlara göz atabilir ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu sitede cazip ödeme seçenekleri de var.

Reklamdır.
İndigotaki.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Bu yazı 136 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yasal Uyarı

Cilt bakımı ve güzellik sırları sitesi olan bakimlicilt.net'te doğal ve sağlıklı bir cilt için bilgilendirme yazıları paylaşıyoruz. Sitede bulunan yazılar kişisel ve doğal tariflerdir, hiç biri doktor tavsiyesi değildir. Bu tarifler ve öneriler her kişide aynı etkiyi sağlayacağının garantisi yoktur. Tarif ve önerilerin uygulanması ve kullanımı kişilerin kendi sorumluluğundadır, oluşabilecek problemlerden dolayı bakimlicilt.net sitesinin sahibi ve yazarları sorumluluk kabul etmez.